Mobilní kazatelna

Představuje špičkovou řadu mobilních kazatelen pro váš lovecký zážitek. S kombinací ocelové konstrukce a sendvičových panelů jsme vytvořili unikátní produkt, který splňuje potřeby moderní doby i tradiční lovecké vášně.

Technické parametry

 • rozměry kazatelny – Š x H x V (200 x 130 x 205cm)
 • výška podlahy nad terénem 200 cm
 • nosná konstrukce (podstavec) – je lehce demontovatelný s teleskopicky nastavitelnými nohami (max. 40 cm) pro úpravu a usazení v terénu
 • rám z ocelové konstrukce
 • opláštění ze sendvičových, izolačních panelů o tloušťce 6 cm
 • okna plastová 5ks (80 x 50 -4 ks a 60 x 40 - 1 ks )
 • dveře uzamykatelné  závorou TOKOZ UZ 220 + 
 • terasa se zábradlím – vyrobena z pozinkovaného pororoštu (100 x 80cm)
 • žebřík na terasu – z kovového jackelu s protiskluzovými šprušlemi (žebírková ocel)
 • celková hmotnost 830 kg

Vybavení interiéru

 • celý vnitřní prostor je polstrovaný nalepeným kobercem z důvodu odhlučnění a zateplení
 • na boční a čelní straně je opatřena pevnou parapetní deskou o šířce 25 cm a výšce 100 cm
 • polstrovaná, posuvná lavice Š x H x V (190 cm x 50 cm x 45 cm)
 • těsnost provedení kazatelny zabezpečí tepelný komfort, odhlučnění, zabrání vniknutí hmyzu a drobných hlodavců

Chcete-li si užít myslivecký zážitek plný komfortu a bezpečnosti, jste na správném místě. Firma PREFA PECINA s.r.o. je hrdě naší nejnovější inovací – mobilní kazatelny, které přinášejí revoluční způsob, jak si užít přírodu s maximálním pohodlím.

Mobilní Bezpečnostní Systém
Jednou z klíčových výhod našich mysliveckých kazatelen spočívá v jejich unikátním mobilním systému manipulace, který zajišťuje rychlý a bezpečný přesun z místa na místo. Věnujeme se potřebám každého myslivce, a proto jsme vyvinuli inovativní řešení pro pohodlný transport.

1. Manipulační Systém s Použitím Manipulátoru: Náš rám je vybaven otvory pro speciální manipulační vidle. Při podzvednutí kazatelny (o hmotnosti 830 kg) povolíme šrouby (M16) a vysuneme nohy (podstavce). S využitím žebříku kazatelnu snadno uložíme na dopravní prostředek. Možnost přepravy v jednom celku.

2. Využití Jeřábu nebo Hydraulické Ruky: Na střeše uprostřed kazatelny je zabudováno montážní oko.. Možnost bezpečného a efektivního přesunu pomocí jeřábu nebo hydraulické ruky.

Díky těmto inovativním systémům manipulace poskytujeme našim zákazníkům maximální flexibilitu a jednoduchost při přesunu naší mobilní kazatelny. Vaše myslivecké dobrodružství začíná s námi – pohodlně, bezpečně a mobilně!

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ
Po dobu pobytu v kazatelně je nutno větrat. Neužívat otevřený oheň. Za veškerou manipulaci a užívání kazatelny zodpovídá uživatel!

 

Proč naše Mobilní Kazatelny jsou Unikátní:

Inovativní Konstrukce:
Naše kazatelny spojují tradiční prvky s moderním designem, nabízející myslivcům a nimrodům bezkonkurenční zážitek.

Mobilní Bezpečnostní Systém:
Rychlý a bezpečný přesun z místa na místo díky inovativnímu manipulačnímu systému. Možnost přepravy pomocí manipulátoru, jeřábu nebo hydraulické ruky.

Kvalita a Komfort:
Každá kazatelna je navržena s důrazem na bezpečnost, komfort a dlouhou životnost. Materiály vybrány s ohledem na odolnost v náročných podmínkách.

Ověřená Spokojenost:
Zákazníci nám důvěřují díky dlouholeté zkušenosti a vysoké kvalitě našich produktů.

Proč si vybrat Mobilní Kazatelny od PREFA PECINA s.r.o.:

Špičková Mobilita: Snadný přesun a přeprava z místa na místo. Bezpečnost První: Inovativní systémy manipulace pro bezpečné a pohodlné používání. Kvalita Bez Kompromisů: Materiály a konstrukce zajišťují dlouhou životnost a odolnost v terénu. Naše mobilní kazatelny jsou výsledkem pečlivého výzkumu a vývoje, který nám umožnil vytvořit produkt, který přesně odpovídá potřebám myslivců a nimrodů. Připojte se k nám na cestě za nezapomenutelnými loveckými zážitky s našimi unikátními mobilními kazatelnami.

Mobilní kazatelnaMobilní kazatelnaMobilní kazatelnaMobilní kazatelnaMobilní kazatelnaMobilní kazatelnaMobilní kazatelnaMobilní kazatelnaMobilní kazatelnaMobilní kazatelnaMobilní kazatelna

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.